I jeszcze raz Wire

Do przestrajania uniwersum wielu już wzywało, ale nikt tak przekonująco jak Alan Howarth, twórca dźwiękowych efektów s-fpecjalnych i ulubieniec Johna Carpentera:
.

.

.

Fine.
5 komentarzy

 1. Pablo Renato pisze:

  „Zrobiłem też badania długości fali dźwiękowej silników TU-154, okazało się, że odpowiadają częstotliwościom tym określonym przez rozmiary piramid w Egipcie i są identyczne z sygnałami wielorybów w rui”

 2. Mariusz Herma pisze:

  Niezwykłością dla mnie jest to, że Howarth otrzymał na te badania zezwolenie i środki. Nie dość, że zarobi na życie, to jeszcze zwiedzi świat.

 3. Pablo Renato pisze:

  „Niezwykłością dla mnie jest to, że Howarth otrzymał na te badania zezwolenie i środki.”
  Zawsze, zawsze wiedziałem, że im bardziej coś bełkotliwe i niejasne, tym większe szanse, by na tym zarobić.

 4. Sharanchia pisze:

  A mi się te badania podobają. Sam bym chciał takie przeprowadzać. Chociaż w pewnym sensie nie wiem jaki one mają sens, bo przecież rezonanse biorą się z wymiarów wnętrz. Nie wiem co te badania mają pokazać. Chyba nie to, że budowle były strojone do Pi i Fi… Co najwyżej zaspokoić ciekawość mogą.

 5. Pablo Renato pisze:

  „Chociaż w pewnym sensie nie wiem jaki one mają sens, bo przecież rezonanse biorą się z wymiarów wnętrz”
  Polecam „Wahadło Foucaulta”, tam jeden z bohaterów udowadnia podobne teorie matematyczno-geometryczno-kabalistyczne na przykładzie stojącego obok jego domu kiosku (w stylu: odległość razy Pi wynosi dokładnie tyle, ile mam lat, podzielone przez pół daje numer pierwszej litery mojego imienia w alfabecie hebrajskim itd.)

Dodaj komentarz