feat. Ty

Małe Instrumenty na okoliczność przełomu 2011/2012 planują nagrać i wydać niskonakładową płytę z jednym, napisanym specjalnie utworem zawierającym Twój głos! Duchy repetywności, krautrocka, polimetrii i F.Rzewskiego obejmują patronat artystyczny.

Płyta będzie ściśle limitowaną edycją, w ilości równej liczbie biorących udziału w nagraniu.
Planujemy działanie w/g poniższego scenariusza:

– każdy zainteresowany nagrywa w dowolnej jakości 8 słów , które mają dla niego wybitne, indywidualne znaczenie w roku 2011.
– używamy dowolnych form gramatycznych, rodzajów części (rzeczowniki, czasowniki, przymiotniki, imiesłowy, partykuły, przyimki, etc – w dowolnych odmianach!)
– używamy dowolnej ekspresji (szepczemy, krzyczymy, informujemy, recytujemy, śpiewamy, mruczymy, etc.)
– nagranie realizujemy dowolnymi technikami (telefon, laptop, rekorder każdego rodzaju)
– format pliku najlepiej mp3, 256kb
– dźwięk przesyłamy mejlem na adres info@maleinstrumenty.pl
– termin do końca roku, decyduje data stempla mejlowego
– podaj swój adres, jeśli nie możesz odebrać płyty osobiście.
– dopisz, że zgadzasz się, by Twoje nagranie zostało wykorzystane na płycie.

Muzyka Małych Instrumentów będzie towarzyszyła kreatywnemu mixowi warstwy tekstowej i efekt tego spotkania opublikujemy na płycie na początku stycznia. Każdy, kto przyśle do nas swoje nagranie, dostanie potwierdzenie mejlowe, że je odebraliśmy a później otrzyma pocztą lub odbierze osobiście egzemplarz płyty. Wznowień nie przewidujemy. Teraz albo nigdy ;)

Małe Instrumenty

.

Fine.
Jeden komentarz

  1. pszemcio pisze:

    „Ty” to jest tytuł klasycznego albumu Skaldów, który wraz z innymi jest w bardzo ograniczonym nakładzie ostatnio wznawiany przez Kameleon records – może ktoś by się w końcu tematem zainteresował i coś napisał:)

Dodaj komentarz