Radio Bandcamp

Bandcamp Weekly

Na razie nie pełnowymiarowe radio, ale cotygodniowy przegląd najciekawszych znalezisk z katalogu Bandcamp wciśniętych w nieco ponad godzinę i prezentowanych zgodnie z ideą „minimax” (w jej pierwotnym znaczeniu).  Jeśli utrzymają poziom premierowego odcinka, to będę miał nową ulubioną audycję muzyczną.

.

Fine.
5 komentarzy

 1. wieczór pisze:

  o, też sobie posłuchałem wczoraj. niezły wybór kawałków. ode mnie największe propsy za baxamaxam. czekam na następne odcinki

  generalnie całe te pomysły zrobienia z bandcampa czegoś więcej niż tylko platformy sprzedaży plików są jak na razie bardzo dobre (od kont fanowskich, przez bandcamp discover po właśnie to odświeżenie zupełnie strony głównej, audycję). wyszło też, że od „społecznościowości” nie da się uciec, bo przecież bandcamp miał być na początku „myspace bez funkcji społeczności”.

 2. Mariusz Herma pisze:

  Baxamaxam, Desire, Bells Atlas od razu dodałem do zakładek. Co do społecznościowości, to jej osią pozostaje na razie muzyka, więc może nie skończą tak jak MySpace. Za to może czymś w rodzaju indie-Spotify?

 3. Marcin pisze:

  Nie ładuje się mi nic, a nic.

 4. Mariusz Herma pisze:

  Tutaj ok.

 5. Łukasz pisze:

  no to chyba już wiadomo, w przyszłym tygodniu w audycji bandcampa króluje Jai Paul ;p

Dodaj komentarz