Sprzedam

Presonus Audiobox

 

Idealny prezent dla Twojej ukochanej!

Interfejs audio Presonus Audiobox USB – czyli w praktyce zewnętrzna karta dźwiękowa zamieniająca laptop w wysokiej klasy odtwarzacz Hi-Fi. Szczególnie przydatny, gdy słucha się plików bezstratnych lub porządnych empetrójek. Nada się również do domowego muzykowania: posiada podstawowe wejścia i zasilanie 48V dla mikrofonu pojemnościowego.

Generalnie pojawia się we wszystkich zestawieniach typu 8 of the best budget USB audio interfaces. Mnie przez dwa lata pośredniczył między laptopem a wzmacniaczem i gdy wyjeżdżam gdzieś bez niego, zdecydowanie czuję różnicę. Ma też oddzielne wyjście słuchawkowe z regulacją głośności. Zamieniam go na sąsiada z powyższego zestawienia (Focusrite Scarlett 2i2), bo Sony Vaio ma do niego czasem jakieś pretensje, jak i zresztą do wielu innych urządzeń.

Przed ostateczną decyzją można sobie oczywiście przetestować na własnym laptopie. Za nówkę na Allegro biorą jakieś 500-600 zł, zanim wystawię obcym, wolę spytać tutaj. Oddam za pół ceny.

.

Fine.
3 komentarze

  1. patryk pisze:

    Zaklepuję

  2. marcin pisze:

    Jeśli z Panem Patrykiem nie wyjdzie – zaklepuję.

  3. Mariusz Herma pisze:

    Dostałem jeszcze dwa zapytania mailem, tak że chyba się nie uda. Ale dzięki za zainteresowanie i generalnie polecam obie karty – Audioboxa i Scarlett. Wcześniej E-mu też dobrze mi służyło.

Dodaj komentarz