Wszystkie koncerty 2015

styczeń

14 stycznia – Royal Blood, Palladium, Warszawa
15, 16, 17, 18 stycznia – To Rococo Rot, Wrocław / Kraków / Warszawa / Gdańsk
15-18 stycznia – V Dni Muzyki Nowej, Gdańsk (Alessandro Bosetti, To Rococo Rot)
20, 21 stycznia – Zoot Woman, Hybrydy, Warszawa / Pod Minogą, Poznań
20, 22, 23, 24 stycznia – Sabaton, Poznań / Kraków / Warszawa / Wrocław
30 stycznia – Gerard Way, Palladium, Warszawa

luty

1 lutego – Lordi, Progresja, Warszawa
3 lutego – Nisennenmondai, Kulturalna, Warszawa
5 lutego – Incite, Pod Minogą, Poznań
6 lutego – Andy Burrows, Hydrozagadka, Warszawa
6 lutego – Falling In Reverse, Proxima, Warszawa
7 lutego – Jessie Ware, Torwar, Warszawa
7 lutego – Kieslowski, Panorama, Katowice
8 lutego – Chelsea Grin, Veil of Maya, Proxima, Warszawa
9, 10 lutego – Konono No. 1, Pardon To Tu, Warszawa
13 lutego – Ed Sheeran, Torwar, Warszawa
14 lutego – Ennio Morricone, Kraków Arena, Kraków
14 lutego – Deerhoof, Dzik, Warszawa
14, 15 lutego – The Afghan Whigs, Fabryka, Kraków / Basen, Warszawa
15, 16 lutego – Chicago Underground Duo, Pardon To Tu, Warszawa
18 lutego – The Subways, Proxima, Warszawa
18, 19 lutego – Mark Lanegan, Progresja, Warszawa / Fabryka, Kraków
19, 20, 21, 22 lutego – Fink, Kraków / Łódź / Gdańsk / Poznań
21 lutego – Queen, Kraków Arena, Kraków
21 lutego – The Skys, Łódzki Dom Kultury, Łódź
22, 23 lutego – Brötzmann / Swell / Nilssen-Love, Pardon To Tu, Warszawa
24 lutego – Katy Perry, Charli XCX, Kraków Arena,
25 lutego – Macy Gray, Stodoła, Warszawa
26-28 lutego – 7. Cocart Music Festival, Toruń (Franz Hautzinger, Rashad Becker)
27 lutego – Electronic Beats, Warszawa (Metronomy)

marzec

6 marca – Rustie, Miłość, Warszawa
7 marca – Adriatique, Function, Pin-Up Studio, Warszawa (Konferencja Audioriver)
7, 8 marca – Stalley, MegaClub, Katowice / B90, Gdańsk
10 marca – Plymouth, Pardon To Tu, Warszawa
10 marca – Rogelio Sosa, Mike Majkowski, Firlej, Wrocław
11 marca – The Nels Cline Singers, Pardon To Tu, Warszawa
11, 12 marca – Black Label Society, B90, Gdańsk / Studio, Kraków
12-20 marca – Jazz Jantar, Żak, Gdańsk (Vijay Iyer Trio, Piotr Orzechowski)
14 marca – Max Graef, Delfonic, Chmury, Warszawa
14, 15 marca – Overkill, Sanctuary, Mega Club, Katowice / B90, Gdańsk
16 marca – Devin Townsend, Progresja, Warszawa
17 marca – Nate Wooley & Paul Lytton, Pardon To Tu, Warszawa
21 marca – Night of the Proms, Atlas Arena, Łódź (Katie Melua, Kim Wilde, Mark King)
21, 22 marca – Jungle, Basen, Warszawa / Fabryka, Kraków
22 marca – Nothing But Thieves, Hydrozagadka, Warszawa
22, 23 marca – The Notwist, Aloa Input, Proxima, Warszawa / Fabryka, Kraków
24 marca – Huntsville, Dwa Osiem, Warszawa
24 marca – Luc Ex Assemblée, Pardon To Tu, Warszawa
25 marca – Black Veil Brides, Progresja, Warszawa
25, 26, 27 marca – WhoMadeWho, Mega Club, Katowice / Stary Klasztor, Wrocław / Basen, W-wa
25, 26 marca – Enablers, Re, Kraków / Dwa Osiem, Warszawa
26 marca – Rodrigo Amado Motion Trio & Peter Evans, Pardon To Tu, Warszawa
26 marca – Halestorm, Proxima, Warszawa
26, 27, 28, 29 marca – Archive, Kraków / Warszawa / Gdańsk / Poznań
29 marca – Ballister, Pardon To Tu, Warszawa
31 marca – Flatbush Zombies & The Underachievers, Palladium, Warszawa

kwiecień

5-7 kwietnia – RBMA Weekender, Warszawa (Buraka Som Sistema, Evian Christ, Dorian Concept)
6 kwietnia – , Basen, Warszawa
7 kwietnia – Steven Wilson, ICE Kraków Congress Center, Kraków
8 kwietnia – 30 Seconds To Mars, Ergo Arena, Gdańsk/Sopot
9 kwietnia – Anathema, Wytwórnia, Łódź
10-11 kwietnia – Trans/Wizje, Warszawa (Oren Ambarchi, Rashad Becker, Księżyc)
10-12 kwietnia – Dni Muzyki Nowej, Gdańsk (Hildur Gudnadóttir, Ex-Easter Island Head)
11 kwietnia – While She Sleeps, Cancer Bats, Proxima, Warszawa
11 kwietnia – Telefon Tel Aviv, Basen, Warszawa
11, 12 kwietnia – Ex-Easter Island Head, Żak, Gdańsk / Pardon To Tu, Warszawa
14 kwietnia – Against Me!, Proxima, Warszawa
14 kwietnia – The Necks, Teatr Powszechny, Warszawa
16 kwietnia – Ibrahim Maalouf, Stodoła, Warszawa
16-18 kwietnia – RBMA Weekender, Warszawa (Steve Nash, Buraka Som Sistema, Stalley)
17 kwietnia – Robbie Williams, Kraków Arena
17, 18, 19, 20 kw. – Joshua Abrams Natural Information Society, Gdynia, Wrocław x 2, Warszawa
18 kwietnia – Helena Hauff, Errorsmith, Philip Sherburne, Hotel Forum, Kraków (Wake Up Call!)
18 kwietnia – Ibrahim Maalouf, CK Zamek, Poznań
19, 20 kwietnia – Nneka, B-90, Gdańsk / Progresja, Warszawa
19-26 kwietnia – Lublin Jazz Festival (Mike Stern, The Apples, David Helbock)
20 kwietnia – Bonga, St. im. W. Lutosławskiego, Warszawa (Afrykamera)
20 kwietnia – Black To Comm, Le Révélateur Konrad Janvas, Dwa Osiem, Warszawa
21 kwietnia – Obey The Brave, Hydrozagadka, Warszawa
21, 22 kwietnia – Owen Pallett, Pardon To Tu, Warszawa
21-27 kwietnia – Imany, Wrocław / Poznań / Lublin / Katowice / Kraków / Warszawa
23-25 kwietnia – Spring Break, Poznań (Years & Years)
23-27 kwietnia – Cinematic Orchestra, Manu Delago, W-wa / Gdańsk / Kraków / Wrocław / Poznań
24 kwietnia – Dog Eat Dog, Proxima, Warszawa
24-26 kwietnia – Siesta, Gdańsk (Paolo Flores, Neuza, Charlotte Dipanda, Mariza)
25, 26 kwietnia – Charlie Winston, Fabryka, Kraków / Proxima, Warszawa
25, 26 kwietnia – Mark Sanders, OPT, Wrocław (Solo Festiwal)

maj 

1-3 maja – Asymmetry, Wrocław (Esben And The Witch, King Dude, Dead Western, Fenster)
2 maja – Seawave, Ergo Arena, Gdańsk (Parov Stelar Band)
3 maja – Lynyrd Skynyrd, Torwar, Warszawa
4 maja – Screaming Females, Re, Kraków (Green Zoo Festival)
6 maja – Portico, Miłość Kredytowa 9, Warszawa (Before Tauron Nowa Muzyka)
8 maja –  Tony Di Napoli, Królikarnia, Warszawa
9 maja – Buke and Gase, Betel, Kraków (Green Zoo Festival)
13-17 maja – Kody, Lublin (Bang on a Can, Cardew Collective)
13-17 maja – Nowa Tradycja, Warszawa (Kassé Mady Diabaté, Maria Mazzotta & Redi Hasa)
15-16 maja – Monotype Fest, CSW, Warszawa (Luke Abbot, Dasha Rush, Jason Lescalleet)
15, 16, 17 maja – Charles Gayle Trio, Łódź / Warszawa / Kraków
16 maja – Red Box, Ray Wilson, Manufaktura, Łódź
18, 19 maja – Ken Vandermark & Fred Lonberg-Holm, Dragon, Poznań / Pardon To Tu, W-wa
19 maja – The Real McKenzies, Pod Minogą, Poznań
20 maja – Paul N. Roth & Ian Douglas-Moore, Firlej, Wrocław
21, 22, 23, 24 maja – Sóley, Óbó, Warszawa / Katowice / Poznań / Wrocław
22 maja – Doug Tuttle, Re, Kraków (Green Zoo Festival)
22, 23 maja – At the Gates, Progresja, Warszawa / Studio, Kraków
23, 24 maja – Olaf Rupp, OPT, Wrocław (Solo Festiwal)
25 maja – Man Without Country, Pod Minogą, Poznań
26 maj – Blind Guardian, Progresja, Warszawa
26 maja – 3 czerwca – Selah Sue, 7 miast
28 maja – Lucio Capece, Rishin Singh, Firlej, Wrocław
30 maja – Beatsteaks, Proxima, Warszawa

czerwiec

1 czerwca – Russell / Beresford / Edwards / Solberg, Pardon To Tu, Warszawa
2 czerwca – Testament, B90, Gdańsk
3 czerwca – President Bongo, B90, Gdańsk
4, 5, 6, 7 czerwca – theUse, Poznań / Toruń / Aleksandrów Kujawski / Włocławek
5-6 czerwca – LDZ Music Festival, Łódź (Kristen, The Phantom, Paweł Szamburski)
7 czerwca – Rock In Summer, Hala Wisły, Kraków (Limp Bizkit)
7 czerwca – Die Dicken Finger, Pardon To Tu, Warszawa
7-28 czerwca – Basso, Warszawa (Ivan Monighetti, Irena i Vojtěch Havlovi)
8, 9 czerwca – Buke and Gase, Kulturalna, Warszawa / Betel, Kraków
9 czerwca- La Dispute, Hydrozagadka, Warszawa
9 czerwca – Impact Festival, Łódź (Slipknot, Gojira, Godsmack, Lion Shepherd)
9, 10, 11 czerwca – Airbourne, Alibi, Wrocław / Proxima, Warszawa / B90, Gdańsk
10 czerwca – Slow Magic, Miłość, Warszawa
10 czerwca – Saint Vitus, Hydrozagadka, Warszawa
10, 11 czerwca – Alexander von Schlippenbach Trio, Pardon To Tu, Warszawa
11-14 czerwca – Ethno Port, Poznań (Noura Mint Seymali, Bassekou Kouyate, Catrin Finch)
12 czerwca – Fiordmoss, Plac Wolności, Poznań (Malta Festival)
11-13 czerwca – Match & Fuse, Warszawa (Fire!, Kinsky, Acre, The Jist, Alfie Ryner)
12-14 czerwca – Orange Warsaw, Warszawa (Noel Gallagher, Mark Ronson, Muse)
13 czerwca – Coreyah, Park Agrykola, Warszawa (Korea Festival)
16 czerwca – Rock In Summer, Progresja, W-wa (Body Count & Ice-T, Suicidal Tendencies)
16-20 czerwca – Life Festival, Oświęcim (Manu Chao, Chris De Burgh)
17 czerwca – The Gaslight Anthem, Proxima, Warszawa
18, 19 czerwca – Jozef van Wissem, Pardon To Tu, Warszawa / Festiwal 4 Kultur, Łódź
19-21 czerwca – Art of Improvisation, Wrocław (John Butcher Trio, Trapist, Help Me To Crash)
20 czerwca – The Charlatans, Podzamcze, Warszawa (Wianki)
20, 21 czerwca – Carsick Cars, Chmury, Warszawa / Wrocławskie Neony, Wrocław
22 czerwca – Roxette, Torwar, Warszawa
22, 23 czerwca – Nothing But Thieves, Pod Minogą, Poznań / Hydrozagadka, Warszawa
22, 23 czerwca – King Ayisoba, Plac Zabaw, Warszawa / Re, Kraków
23 czerwca – Cakes Da Killa, Plac Wolności, Poznań (Malta Festival)
22, 23 czerwca – Flying Lotus, Teatr Studio, Warszawa
25 czerwca – The Sweet Serenades, Plac Wolności, Poznań (Malta Festival)
26-28 czerwca – Halfway Festival, Białystok (Sharon Van Etten, The Antlers, Vök, Maggie Björklund)
27 czerwca – Judas Priest, Atlas Arena, Łódź
27 czerwca – Michael Nyman Band, Poznań (Malta Festival)
28 czerwca – Lodovica Comello, Arena Ursynów, Warszawa
27, 28, 29 czerwca – Zs, Dwie Zmiany, Sopot / Plac Zabaw, Warszawa / Re, Kraków

lipiec 

1-4 lipca – Open’er, Gdynia (D’Angelo, Drake, Alt-J, St. Vincent, Swans, Thurston Moore)
2 lipca – Debbie Googe, Thurston Moore, James Sedwards, Pardon To Tu, Warszawa
3-4 lipca – Festiwal Legend Rocka, Dolina Charlotty (ZZ Top, Carlos Santana)
5, 6 lipca – Marc Ribot’s Ceramic Dog, Pardon To Tu, Warszawa
7 lipca – Side A (Vandermark/Wiik/Taylor), Pardon To Tu, Warszawa
8-12 lipca – Inne Brzmienia, Lublin (Einstürzende Neubauten, Tony Allen)
9-11 lipca – Suwałki Blues Festival (Coco Montoya, James “Blood” Ulmer)
9-12 lipca – Warsaw Summer Jazz Days (Ambrose Akinmusire, Vijay Iyer, Brad Mehldau)
10-17 lipca – Brave Festival, Wrocław (Balla Kouyaté, Sona Jobarteh, Vieux Farka Touré)
11 lipca – Christian McBride Trio, Rynek Starego Miasta, Warszawa (Jazz na Starówce)
11-31 lipca – Ladies’ Jazz Festival, Gdynia (Dianne Reeves, Christine Tobin, Brenda Boykin)
12, 13 lipca – The Black Dahlia Murder, Hydrozagadka, Warszawa / Liverpool, Wrocław
13 lipca – Holydrug Couple, Chmury, Warszawa
16-19 lipca – Castle Party, Bolków (Paradise Lost)
17-19 lipca – Jarocin Festiwal (Peter Hook, Nowe Sytuacje, Voo Voo)
18 lipca – Charnett Moffett’s Nettwork, Rynek Starego Miasta, Warszawa (Jazz na Starówce)
19, 20 lipca – Camel, MTP2, Poznań / Ice Congress Hall, Kraków
21 lipca – Robert Plant, Dolina Charlotty (Festiwal Legend Rocka)
21 lipca – Michael Chapman & Mike Cooper, Pardon To Tu, Warszawa
22 lipca – Herbie Hancock, Zamek, Szczecin (Szczecin Music Fest)
22-26 lipca – Globaltica, Gdynia (Shira U’tfila, Ustad Dharambir Singh, Rabih Abou-Khalil)
23 lipca – 2 sierpnia – Nowe Horyzonty, Wrocław (Pere Ubu, Yasmine Hamdan)
24-26 lipca – Audioriver, Płock (Róisín Murphy, Underworld, John Talabot, Bonobo)
24-26 lipca – Sunrise Festival, Kołobrzeg (Steve Aoki, R3hab, Nervo, Fedde le Grand)
25 lipca – AC/DC, Stadion Narodowy, Warszawa
25 lipca – Shai Maestro Trio, Rynek Starego Miasta, Warszawa (Jazz na Starówce)
26 lipca – Nigel Kennedy, Amfiteatr im. Czesława Niemena, Olsztyn
30 lipca – 1 sierpnia – Przystanek Woodstock, Kostrzyn  (Within Temptation, Black Label Society)

sierpień

5 sierpnia – William Parker, Pardon To Tu, Warszawa
6-9 sierpnia – Ostróda Reggae Festival (Richie Campbell, Capleton, Black Roots)
7-8 sierpnia – Szczecin Music Live (Las Balkanieras, Dub Pistols, DJ Balkan Valkan)
7-9 sierpnia – Off Festival, Katowice (Patti Smith, Run the Jewels, Sunn O))), Ride, Sun Kil Moon)
8 sierpnia – Lenny Kravitz, Ergo Arena, Gdańsk
8 sierpnia – Fabrizio Bosso Quartet, Rynek Starego Miasta, Warszawa (Jazz na Starówce)
13 sierpnia – Passenger, Palladium, Warszawa
13-14 sierpnia – Little Festival, Gdańsk (Caspar Brötzmann Massaker, Bohren und der Club of Gore)
14 sierpnia – Jesse Hacket, Patio Kredytowa 9, Warszawa
14, 15 sierpnia – The Smith Street Band, Hydrozagadka, Warszawa / Pod Minogą, Poznań
14-23 sierpnia – Solidarity of Arts, Gdańsk (Patti Austin, Kurt Elling)
15 sierpnia – What So Not, Patio Kredytowa 9, Warszawa
15 sierpnia – Dickbauer Collective, Rynek Starego Miasta, Warszawa (Jazz na Starówce)
15-29 sierpnia – Chopin i jego Europa, Warszawa (Nelson Freire, Akiko Ebi, Tobias Koch)
16 sierpnia – Awolnation, Proxima, Warszawa
17 sierpnia – The Menzingers, Hydrozagadka, Warszawa
17 sierpnia – Mark Lanegan, CK Zamek, Poznań
20-23 sierpnia – Tauron Nowa Muzyka, Katowice (Tyler the Creator, Autechre, Jamie Woon)
20-23 sierpnia – Live Festival, Kraków (Kendrik Lamar, Foals, Rudimental, TV On The Radio)
20-23 sierpnia – Cieszanów Rock Festiwal (The Animals & Friends)
22 sierpnia – Terje Rypdal & Palle Mikkelborg, Stare Miasto, Warszawa (Jazz na Starówce)
25 sierpnia – Linkin Park, Stadion miejski, Rybnik
26, 27 sierpnia – Matisyahu, B90, Gdańsk / Eter, Wrocław
27-29 sierpnia – Pannonica Festival, Barcice (Lemon Bucket Orkestra, Barka BrassBand)
29 sierpnia – Ino-Rock Festival, Inowrocław (Tim Bowness, Fish)
29 sierpnia – Omar Sosa – AfroCubano Quartet, Stare Miasto, Warszawa (Jazz na Starówce)

wrzesień

2 września – The Script, Torwar, Warszawa
3-5 września – Soundrive, Gdańsk (Glass Animals, Temples, Drenge, Vaults)
4 września – Jessie Ware, Plac Defilad, Warszawa
4-5 września – Up To Date Festival, Białystok (Nightwave, Ulwhednar, Reckonwrong)
4-6 września – Festiwal Kwadrofonik, Warszawa (Kwadrofonik, Ensemble Garage, Asamisimasa)
6-19 września – Wratislavia Cantans, Wrocław (Zubin Mehta, Trevor Pinnock, Marcel Pérès)
13, 14, 15 września – Machine Head, B90, Gdańsk / Progresja, Warszawa / Fabryka, Kraków
13-19 września – Sacrum Profanum, Kraków (Bryce Dessner, Jóhann Jóhannsson, Sō Percussion)
15 września – DJ Premier & Live Band, Proxima, Warszawa
18-26 września – Warszawska Jesień, Warszawa (Merzbow, Toeplitz, Talea Ensemble)
21-27 września – Skrzyżowanie Kultur, W-wa (Noura Mint Seymali, Kayhan Kalhor, Şivan Perwer)
22-27 września – Ars Independent, Katowice (Tami Tamaki)
24 września – Max Loderbauer & Jacek Sienkiewicz, Centrum Kultury, Lublin
24, 25, 26, 27 września – James Arthur, Poznań / Gdańsk / Warszawa / Wrocław
25-27 września – Targi Kielce Jazz Festival (Gregoire Maret Quartet, Milo Kurtis)
25-27 września – Szalone Dni Muzyki, Warszawa
28-29 września – Canada vs Poland, DZiK, Warszawa (Vogue Dots, The Lytics, Danny Olliver)
27, 28, 29 września – Enter Shikari, Parlament, Gdańsk / Proxima, Warszawa / Alibi, Wrocław
29 września – Eros Ramazzotti, Kraków Arena
29 września – Effa Supertramp, Chmury, Warszawa
30 września – R5, Palladium, Warszawa

październik

1 października – Andreya Triana, Proxima, Warszawa
1-4 października – Avant Art Festival, Wrocław (Dean Blunt, Perc, Flowdan, M.E.S.H.)
2, 3, 5, 6 października – GusGus, Warszawa / Poznań / Katowice / Wrocław
2-7 października – Gitara+, Wrocław (Niña Pastori, Laura Young, CARisMA, Julia Malischnig)
7, 8 października – Apocalyptica, Torwar, Warszawa / Hala Wisły, Kraków
9 października – Avi Avital, Polin, Warszawa (Made in Polin)
10 października – Avishai Cohen & Piotr Orzechowski, Polin, Warszawa (Made in Polin)
10 października – Concha Buika, NFM, Wrocław
11 października – Miyavi, Stodoła, Warszawa
11 października – Nazareth, Progresja, Warszawa
11-18 października – Unsound, Kraków (Tim Hecker, Matana Roberts, Holly Herndon, Rob Mazurek)
12 października – Ambrose Akinmusire Quartet, Pardon To Tu, Warszawa
12, 13 października – Asking Alexandria, Fabryka, Kraków / Progresja, Warszawa
13 października – Nickelback, Atlas Arena, Łódź
13-19 października – Era Jazzu, Poznań (Stacey Kent, Carmen Souza, John Abercrombie, Vinx)
18 października – Joe Satriani, Torwar, Warszawa
18 października – Oregon, Blue Note, Poznań
18 października – Tim Hecker, Centrum Kultury, Lublin
20 października – Diana Krall, Torwar, Warszawa
20, 21 października – Snarky Puppy, Eskulap, Poznań / Palladium, Warszawa
22 października – Sólstafir, Mono, The Ocean, Proxima, Warszawa
22 października – Paradise Lost, B90, Gdańsk
22-24 października – Nostalgia Festival, Poznań (Chamber Choir Collegium Musicale)
22-25 października – Warsaw Music Week (Apparat)
23, 24 października – Soundedit, Łódź (OMD, Bob Geldof)
24 października – Simply Red, Torwar, Warszawa
25 października – Children of Bodom, B90, Gdańsk
25 października – Deep Purple, Atlas Arena, Łódź
25 października – Apparat, Eter, Wrocław
25, 26 października – Marianne Faithfull, Gdańsk / Teatr Rozrywki, Chorzów
25, 26, 27, 29, 30, 31 paźdz. – Chris Botti, Szczecin / Poznań / Wrocław / Lublin / Kraków / W-wa
26 października – Nine Treasures, Chmury, Warszawa
29 października – Son Lux, Olga Bell, Kulturalna, Warszawa
29, 30 października – Rita Braga, Chmury, Warszawa  / Centrum Amarant, Poznań
30 października – John Mayall, Sala Audytoryjna WCK, Wrocław
31 października – Moonspell, Dagoba, Jaded Star, B90, Gdańsk

listopad

3 listopada – Joe Scofield/Joe Lovano Quartet, NFM, Wrocław
4 listopada – Jamie xx, Palladium, Warszawa
5 listopada – St Germain, Stodoła, Warszawa
5 listopada – Trad.Attack!, Kapela ze wsi Warszawa, Fabryka Trzciny, Warszawa
6 listopada – José González, Progresja, Warszawa
6 listopada – Purity Ring, Proxima, Warszawa
6-8 listopada – Opole Songwriters Festival, Opole (Rykarda Parasol, Barbara Morgenstern)
6-18 listopada – Jazz Jantar, Gdańsk (Polar Bear, Samuel Blaser, James Farm)
7 listopada – Sean Nicholas Savage, Touchy Mob, Kulturalna, Warszawa
7 listopada – Naadia, Fabryka Trzciny, Warszawa
8 listopada – Godspeed You! Black Emperor, Progresja, Warszawa
8 listopada – Nothing But Thieves, Proxima, Warszawa
8-15 listopada – Jazzowa Jesień, Bielsko-Biała (Maria Schneider, Bad Plus, Mathias Eick)
8-15 listopada – Rykarda Parasol, Opole / Wrocław / Kraków / Warszawa / Gdańsk / Toruń
9 listopada – Foo Fighters, Arena, Kraków
11 listopada – Hiatus Kaiyote, Proxima,Warszawa
11, 12 list. – Deathcrusher Tour, Gdańsk / Warszawa (Carcass, Napalm Death, Obituary, Voivoid)
12-14 list. – Festiwal Mózg, Warszawa (Jan Jelinek & Masayoshi Fujita, Stian Westerhus, Hadron)
14 listopada – Rudimental, Torwar, Warszawa
16, 17 listopada – Róisín Murphy, Torwar, Warszawa / MTP, Poznań
17 listopada – Ariel Pink, Hybrydy, Warszawa
17 listopada – Lianne La Havas, Palladium, Warszawa
17, 18 listopada – A Place to Bury Strangers, Hydrozagadka, Warszawa / Dwie Zmiany, Sopot
17, 18 listopada – Uriah Heep, Progresja, Warszawa / Rotunda, Kraków
17, 18, 19, 20, 21 listopada – Marcus Miller, Poznań / Warszawa / Katowice / Wrocław / Gdynia
19 listopada – Thurston Moore Band, Proxima, Warszawa
20 listopada – Slash, Atlas Arena, Łódź
21 listopada – Machine Gun Kelly, Iskra, Warszawa
21, 22 listopada – Torche, Hydrozagadka, Warszawa / Zaścianek, Kraków
21, 22 listopada – BirdPen, Pod Minogą, Poznań / Hydrozagadka, Warszawa
22 listopada – SoKo Steidle, Pardon To Tu, Warszawa
24 listopada – Talib Kweli, Iskra, Warszawa
24, 25, 26 listopada – ZAZ, Hala Koło, Warszawa / Hala Orbita, Wrocław / Arena, Gdynia
25 listopada – Nahawa Doumbia, Pardon To Tu, Warszawa
26 listopada – Rae Sremmurd, Proxima, Warszawa
21-29 listopada – Jazztopad, Wrocław (Anthony Braxton Trio, Mark Feldman, Abdullah Ibrahim)
29 listopada – Samael, B90, Gdańsk
30 listopada, 1 grudnia – Balthazar, Pod Minogą, Poznań / Hydrozagadka, Warszawa

grudzień

1 grudnia – The Underachievers, Proxima, Warszawa
1 grudnia – Everything Everything, Hybrydy, Warszawa
3, 4, 7 grudnia – Branford Marsalis, Bielsko-Biała / Warszawa / Katowice
7 grudnia – Mateen-Bauer-Tokar-Kugel, Pardon To Tu, Warszawa
8 grudnia – Rashad Becker & Eli Keszler, Pardon To Tu, Warszawa
9 grudnia – Melody Gardot, Torwar, Warszawa
10 grudnia – Eluevitie, B90, Gdańsk
10, 11 grudnia – Editors, Progresja, Warszawa / MTP, Poznań
11 grudnia – Kadavar, The Shrine, Horisont, B90, Gdańsk
12 grudnia – Florence + The Machine, Atlas Arena, Łódź
12 grudnia – Dhafer Youssef, NFM, Wrocław
12, 13, 14 grudnia – Moya Brennan, Gdańsk / Warszawa / Szczecin
13 grudnia – A Hawk And A Hacksaw, Pardon To Tu, Warszawa
19 grudnia – Arkona, Heidevolk, Dalriada, B90, Gdańsk
22 grudnia – Nguyen Le & Ngo Hong Quang, Hydrozagadka, Warszawa




Dodaj komentarz